Menu Zavřít
Více Zavřít
Propagace

Prodej denních vstupenek na mistrovství světa zahájen!

18. 4. 2017 | Redakce
Do startu mistrovství světa v Pardubicích zbývá přibližně 40 dní a k předprodeji permanentek přibyl i prodej denních vstupenek! Moderní hokejový svatostánek v podobě Tipsport areny bude od 1. června na dalších deset dní zahlcen tím nejkvalitnějším světovým hokejbalem a fanoušci, kteří se mohou dostavit jen na některé dny, nemusí zoufat, jelikož si mohou s předstihem vybrat z pohodlí domova zápasové dny přímo jim šité na míru!
 

Od pondělí 5. 12. 2016 si všichni fanoušci z celého světa mohli objednat permanentku, která bude opravňovat majitele ke vstupu na kterýkoliv hrací den a kterýkoliv zápas v termínu od 1. do 10. 6. 2017. Od úterý 18. 4. 2017 si pak hokejbaloví příznivci mohou vybírat z jednotlivých zápasových dnů. Na denní vstupenky se čekalo z důvodu schválení kompletního rozpisu světového šampionátu ze strany mezinárodní hokejbalové federace. To se nakonec povedlo a fanoušci si denní vstupenku pořídí za 100 Kč!

Permanentky jsou stále k mání, ale fanoušci, kteří budou pracovně zaneprázdnění a nebudou se moci dostavit na každý hrací den, si nyní mohou pořídit dle libosti zápasový den, jenž bude vyhovovat jeho gustu a časovým možnostem! „Jsme rádi, že se nám podařilo vše včas nastartovat. Za celým systémem a přípravou předprodeje je velké úsilí a nasazení celého týmu MS,“ nechal se před nedávnem slyšet člen předsednictva ČMSHb a organizačního výboru MS David Kantor.

Žádnému fanouškovi nesmí také uniknout detailní informace o vstupenkách. Děti mají vstup zdarma a mládež nad 120 cm se na zápasy dostane za 50 Kč.

Celodenní vstupné na oba stadiony = 100 Kč

Do 18 let = 50 Kč

Vozíčkář + průvodce = zdarma!

Děti do 120 cm = zdarma!

Celodenní vstupné na oba stadiony (v den semifinále a finále) = 200 Kč

Do 18 let = 100 Kč

Vozíčkář + průvodce = zdarma!

Děti do 120 cm = zdarma!

Vstupenky najdete na stránkách www.pardubice2017.com v sekci Vstupenky.