Menu Zavřít
Více Zavřít
Arény a vstupenky

Prodej permanentek zahájen

8. 12. 2016 | Redakce
Hokejbalové mistrovství světa v Pardubicích se nezadržitelně blíží. Již za pár měsíců bude v obou halách pardubické Tipsport arény bojovat třicet týmů o titul mistra světa v kategorii mužů i žen. Blížící se doba tohoto mistrovství přináší i možnost zakoupení permanentek na všechny hrací dny a utkání.
 

Již od pondělí 5. 12. 2016 si budou moci všichni fanoušci z celého světa objednat permanentku, která bude opravňovat majitele ke vstupu na kterýkoliv hrací den a kterýkoliv zápas v termínu od 1. do 10. 6. 2017. Předseda ČMSHb a organizačního výboru MS pan Martin Komárek dodává: „V tuto chvíli spouštíme předprodej jen těchto permanentek. Vstupenky na jednotlivé hrací dny budou dány do prodeje, jakmile mezinárodní federace schválí definitivní rozpis Mistrovství světa.“

Kromě vstupu na utkání bude pro držitele permanentek připravena řada výhod, které budeme postupně upřesňovat až do startu MS. Organizační výbor MS chystá například slevy na oficiální propagační materiály MS, catering nebo další služby v celých Pardubicích. V případě zájmu návštěvníka bude tato permanentka sloužit i jako platební karta pro nákup ve fanzóně MS.

Při zakoupení permanentky dostane její majitel e-mailem elektronický voucher, který si bude moci vyměnit za „Tournament card“ (permanentka) od 30. 5. 2017 v Tipsport aréně v Pardubicích. Voucher je možné vytisknout a věnovat například jako dárek k Vánocům.

Cena této permanentky je 600,- Kč. Děti do 120 cm a osoby s průkazem ZTP s doprovodem budou mít vstup po celou dobu mistrovství zdarma. Denní vstupenky budou následně stát

100,- Kč.

„Jsme rádi, že se nám podařilo vše včas nastartovat. Za celým systémem a přípravou předprodeje je velké úsilí a nasazení celého týmu MS.“ Dodal člen předsednictva ČMSHb a organizačního výboru MS David Kantor.

Oficiální web MS 2017: www.pardubice2017.com.

Oficiální facebook MS 2017: www.facebook.com/pardubice2017.