Menu Zavřít
Více Zavřít
Multimedia

MS nabídne streamy ze všech zápasů. Češi budou na ČT

21. 5. 2017 | Matěj Vybíral
Hokejbalové mistrovství světa v Pardubicích se blíži a ti z vás, kteří se na místo nedostanou, mají příležitost shlédnout všechny zápasy mistrovství na streamu. Veškeré zápasy české reprezentace mužů a vybrané zápasy žen dokonce odvysílá ČT Sport.
 

Zajímáte se o hokejbal nebo jen chcete vidět další možný úspěch české reprezentace? Pokud nemůžete dorazit na některá utkání přímo do Pardubic, máte možnost všechny zápasy sledovat živě na našem webu, ty z Tipsport areny navíc provede i anglický komentář. Na místě budou v hlavní areně, kde se odehrají nejdůležitější souboje, tři kamery, v malé hale pak jedna. Kromě streamů ze všech utkání, k nimž odkaz najdete v rozpisu, bude mužské zápasy českého týmu vysílat Česká televize, stejně jako dva duely ve skupině českých žen.

První zápas mužská reprezentace odehraje hned první den mistrovství, kdy Češi nastoupí ve čtvrtek 1. června od 18 hodin proti Švýcarsku. Ženám začíná šampionát o dva dny později, Česky premiérový duel rozehrají v sobotu v 19 hodin proti Velké Británii, první zápas žen v televizi bude odvysílán v pondělí v 16 hodin, kdy bude na programu derby se Slovenskem.

Rozpis televizních zápasů ve skupině

Muži:

1.6. 18:00 Česko – Švýcarsko

2.6. 19:00 Česko – Itálie

3.6. 16:30 Česko – USA

5.6. 20:10 Česko – Portugalsko

Ženy:

5.6. 16:00 Česko – Slovensko

7.6. 19:00 Česko - Kanada