Menu Zavřít
Více Zavřít
Zápas

Haiti znovu beze ztráty, porazilo Hongkong a ve skupině končí první

4. 6. 2017 | Martin Schwarz
Reprezentanti Haiti na světovém šampionátu v Pardubicích dominují. Z předchozích dvou zápasů vydolovali plných šest bodů a nezaváhali ani v klání s Hongkongem. Už během první třetiny udeřili Alex Paul a Charles Alex Plaisir. Další dva přesné zásahy Haiti přidalo díky úspěchu v přesilovce a oslabení, před poslední patnáctiminutovkou vedlo už 4:0 a Hongkong potřeboval zlepšení ve všech směrech. To sice přišlo postupným snížením na rozdíl dvou zásahů, Hongkong ale víc nestihl. Haiti ještě navýšilo vedení a zvítězilo 6:2, po maximálním možném zisku devíti bodů ovládlo skupinu B2.
 

Ohlasy

Robert Haddock (hlavní trenér Haiti): Chtěli jsme vyhrát hlavně první dva zápasy a podařilo se to. A nakonec jsme zvítězili i dnes. Včera naši hráči nebyli tak dobře připraveni, ale proti Hongkongu předvedli to nejlepší, co v nich je. Teď se ale musíme připravit na to, co nás čeká zítra. Hongkong dnes hrál dobře, musíme se poučit ze svých chyb a také z častých vyloučení.

Wong Terry (hlavní trenér Hongkongu): Tenhle zápas jsem potřebovali vyhrát. Bohužel jsme opět neměli dobrý start do utkání a pak už bylo těžké to dotahovat. Měli jsme hrát celý zápas tak, jak jsme hráli na konci. Stále nám ale zbývá odehrát jedno utkání, to se nám snad už povede vyhrát.